Dbamy o jakość kodu

W Rainlabs pracujemy w środowisku technologii automotive. Oprogramowanie, które tworzymy trafia do najnowszych samochodów na całym świecie. Stale dbamy o jakość kodu – w naszej pracy zmniejszenie ryzyka błędu nawet o 0,001% przekłada się na bezpieczeństwo kierowców i ich bliskich. To są realne wyzwania projektowe, które zamieniają się w sukcesy zespołu. 

Ta dbałość o detale ma znaczący wpływ na to, jak pracujemy. U nas jakość to zarówno dobre projektowanie, jak i w pełni zautomatyzowane testowanie całego systemu. Przez stałą optymalizację i automatyzację naszej pracy zyskujemy dodatkowy czas na działania koncepcyjne.

DevOps Engineer TALENT POOL

Kraków/Hybrydowo

B2B 16 800 - 28 560 PLN/net | UoP 11-16k PLN brutto

Jesteś zwolennikiem automatyzacji oraz optymalizacji procesów? Bawi Cię zrównoleglanie oraz rozpraszanie procesów na wielu maszynach czy w chmurze? Dołącz do nas!

Twoje umiejętności będą mile widziane w naszych projektach. Będziesz zaangażowany w rozwijanie naszego środowiska do Continuous Integration oraz Deployment. Przyczynisz się do modernizacji oraz rozwoju w branży automotive.

Sprawdź nas!

UWAGA: Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko wymienione poniżej. Aktualnie budujemy bazę najlepszych kandydatów zainteresowanych pracą w embedded automotive. Stale szukamy najlepszych ludzi, dla których jakość pracy ma znaczenie!
Programiści, którzy dołączą do naszej puli talentów (wyślą zgłoszenie) będą traktowani priorytetowo, ponieważ dokładnie analizujemy wszystkie profile pod kątem umiejętności. Staramy się dopasowywać projekty do zainteresowań naszych inżynierów.
Wysyłając swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na dołączenie do naszej puli talentów i udział w przyszłych rekrutacjach.

Projekty

Obecnie bierzemy udział w projektach związanych z:

 • Aplikacjami w C/C++ na Linux/QNX/Android/RTOS (C++17, BOOST, CMake).
 • Rozwojem platformy opartej na Android (AOSP)/QNX/Linux (Yocto).
 • Narzędziami do testowania naszych rozwiązań (Python, pytest, behave).
 • Testami automatycznymi na urządzeniach docelowych (Python, pytest, Jenkins).
 • Rozwijaniem środowiska do pracy deweloperów (Python, docker, Ansible).
 • Usprawnianiem pracy każdego z nas przy pomocy statycznej analizy kodu (clang-tidy, coverity, SonarQube, BlackDuck Pro).

Gwarantujemy

 • Bardzo dobre warunki finansowe, uzależnione od Twojego doświadczenia i realnej wiedzy (stawki pomiędzy 100 – 170 PLN net/h).
 • Możliwość naliczania wynagrodzenia w obcej walucie.
 • Doświadczony zespół inżynierski – aktualnie nasza ekipa liczy ponad 50 osób, znaczna część zespołu to inżynierowie na poziomie seniorskim.
 • Wysokiej jakości review 🙂.
 • Zaawansowany proces continuous integration i deployment – testy oprogramowania są w pełni automatyzowane.
 • Możliwość zdalnego dostępu do sprzętu.
 • Możliwość pracy zdalnej – zależne od stopnia wdrożenia.
 • Pracę w firmie o płaskiej strukturze, z minimalną ilością biurokracji i bez korporacyjnych procedur.
 • Stale rosnący koszyk benefitów: prywatna opieka medyczna Saltus dla Ciebie i rodziny, kafeteria My Benefit, platformę językową, dla spragnionych towarzystwa integrację przy piwku 🙂

Zainteresowany?

Prześlij nam swoje dane: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, CV (pdf) oraz napisz, na jakie stanowisko aplikujesz.
Skontaktujemy się z Tobą i umówimy dogodny termin interview. 

Wysyłając nam swoje dane osobowe, zgadzasz się na ich przetwarzanie przez Rainlabs Services Sp. z o.o.
Szczegóły w Polityce Prywatności.

+48 512 094 494
Jakub Tutro

rekrutacja@rainlabs.pl
biuro@rainlabs.pl

Rainlabs Services Sp. z o.o.
Jana Zamoyskiego 24
30-519 Kraków, Poland

Rainlabs S.C.

Rainlabs Services Sp. z o.o.

Rainlabs Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Jana Zamoyskiego 24, 30-519 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000908997, NIP 6793219474, kapitał zakładowy w wysokości 100 000 złotych (wpłacony w całości).