+48721337238 [email protected]

System zasilania do AMS584

Specjalnie na potrzeby Systemu Mapowania Lotniczego AMS584 zaprojektowaliśmy niezależny układ zasilania z osobnym alternatorem i akumulatorem buforowym. Wydajność fabrycznej instalacji elektrycznej wiatrakowca jest zbyt mała, aby zasilić wszystkie urządzenia systemu AMS584. Ze względów bezpieczeństwa nie powinna być też zbytnio obciążana. Szczególnie podczas startu i lądowania, pilot potrzebuje pełnej mocy silnika, aby bezpiecznie wykonać te manewry.

Podczas projektowania szczególny nacisk położyliśmy na bezpieczeństwo i niezawodność. Układ zasilania AMS584 jest odizolowany od fabrycznej instalacji elektrycznej. Jednocześnie zapewnia nieprzerwane zasilanie wszystkim urządzeniom pomiarowym i sterującym.

Firma Rainlabs jest świetnym partnerem. Wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pasją przy realizacji naszego projektu. Ich znakomita wiedza z zakresu projektowania układów elektronicznych i integracji systemów pomogła stworzyć nowoczesny, niezawodny i bardzo konkurencyjny system mapowania lotniczego.

Marcin Prochaska

Dyrektor Działu B+R, Adram Mapping Systems

POROZMAWIAJMY O TWOIM PROJEKCIE

Napisz i zapytaj o rozwiązanie dla Ciebie! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Zadzwoń do nas

Krzysztof Wesołowski
+48 721 337 238